Що думають рівняни про перенесення кімнати-музею Василя Червонія

Про те, що є думка перенести кімнату-музей Василя Червонія, повідомила начальник міського управління комунальною власністю Наталія Поліщук

Нині кімната-музей покійного екс-голови Рівненської облдержадміністрації Василя Червонія (на фото вгорі) розміщена у Народному домі, що на вулиці Симона Петлюри, 1. Втім, її хочуть перенести в обласний краєзнавчий музей.

Що думають про це мешканці Рівного? Ось деякі з думок із соцмережі Фейсбук:  

Сергій Ковальчук навіщо?

Мятний Кактус Навіщо вона взагалі потрібна?

Alina Yanchuk Особисто я проти, Народний Дім це будинок в якому творив історію Василь Червоній і в жодному разі не можна переносити його речі в інше приміщення. 
В Народному Домі взагалі можна проводити різні екскурсії, стіни його бачили не одну історію та різних політиків, діячів, борців за незалежність України.

Alina Yanchuk Я сподіваюсь, що дружина покійного Василя Червонія, якій належать всі музейні експонати не допустить цього. Дуже на це сподіваюсь!

Nataliya Kolomiyets Vidnichuk і хто ж ходить в той музей? для чого він взагалі?

Alina Yanchuk А ніхто й не ходить тому що двері там завжди закриті!!

Nataliya Kolomiyets Vidnichuk Alina Yanchuk ну, добре, а хто ходив би, якби були відкриті?

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень