Що дарує вчителям міська влада на професійне свято?

У першу неділю жовтня в Україні традиційно відзначається день працівника освіти

[media=70691]

З нагоди цього свята міська влада вирішила привітати міських педагогів. Зокрема, представників різних дошкільних та загальноосвітніх закладів міста відзначили тридцятьма двома грамотами. Нагороди були вручені від Кабінету Міністрів, Міністерства освіти та науки, Обласного управління освіти та міської ради.

[media=70690]

З нагоди свята від імені міського голови освітян привітала його заступник Галина Кульчинська. Вона зазначила, що Володимир Хомко не може бути присутній на святі, бо нині перебуває у відрядженні в Польщі.

[media=70689]

На свято було запрошено близько 600 представників освіти міста. Жанна Кирилюк працює вчителем іноземної мови вже більше 10 років і відзначає, що такі урочистості освітянам приємні та потрібні:

Кожна професія повинна мати своє свято. Вчителі не так багато мають свят. В цей день хочеться відчути, що це дійсно є свято, відчути, що якась повага є до вчителів і такі урочистості проводяться.

Також  Жанна Кирилюк відзначає, що однією з найбільших проблем в освіті залишається оплата праці. Відзначає, що та зарплата, яку нині отримують вчителі, не компенсує тих моральних та фізичних затрат, що освітяни вкладають в свою роботу.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень