Що заважає вам жити й чого жадає ваша душа прямо зараз (ТЕСТ)

Дізнайтеся про себе більше

Цей нескладний психологічний тест на характер розкриє таємниці того, що керує вами та вашим життям.

Виберіть один із п'яти символів та прочитайте, що вони означають для вас.

Лев

Вам хочеться все зламати й просто втекти від усього, що вас гнітить. Вам не подобаються зобов’язання, які ви самі звалили на свої плечі. Однак спробуйте прийняти ситуацію. Уявіть, що було б, якби ви пішли іншим шляхом.

Пісочний годинник

Якась ситуація з минулого ніби зупинила для вас час. Ви не розвиваєтеся й не розумієте, як йти вперед. Впорайтеся зі своїми переживаннями й не витрачайте час дарма.

Місяць

В середині вас вирують пристрасті. Ви не можете впоратися з собою і відчайдушно потребуєте спокою. Головне — це взяти себе в руки та приборкати свої емоції.

Ключ

Ймовірно, ви заблукали, заплуталися і втратили інтерес до всього. Ви шукаєте відповіді на питання, які вимотують вашу душу. Однак настав час діяти. Припиніть порожні роздуми та йдіть вперед.

Рука

Ви перебуваєте в постійному стані тривоги. Ви всюди бачите таємні значення й натяки. Насправді ж, вся справа тільки в вас самих. Полюбіть себе, визнайте свої помилки і сміливо рухайтеся вперед.

Джерело: Укрмедіа

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень