Що робили 19 травня, щоб розбагатіти: народні прикмети

19 травня віряни вшановують пам'ять Іова Багатостраждального

Говорили: «Іов роси розпустив», бо сьогоднішню росу вважали корисною для городніх рослин. Також вважали, що жінкам в день Іова потрібно вмиватися росою, щоб зберегти красу. Окрім цього, росу збирали та приносили у дім. Дітям дозволяли покататися в росяній траві - вірили, що це зміцнить їхнє здоров'я.

У цей день сіяли горох та інші бобові. Бо ті, «хто посіяв горох на Йова – протягом року розбагатіють». Також садять гарбузи й огірки.

 

За прикметою, якщо загадати бажання, коли висаджуєш розсаду – воно неодмінно збудеться, «розквітне», як сама рослина.

Що не можна робити 19 травня

Наші предки вірили, що вагітним жінкам 19 травня  не можна гладити по голові чужих дітей, інакше її власний малюк почне непокоїтися в животі. 

Фінансові втрати і грошові невдачі чекають тих, хто в цей день буде лінуватися і працювати абияк. Наші пращури 19 травня намагалися встати раніше і зробити побільше, щоб залучити достаток.

Не бажано призначати на цей день підписання сімейних угод (на кшталт шлюбних контрактів або договорів дарування). Вважається, що вигоди від них не буде жодній зі сторін.

Дівчатам в цей день заборонено «топтати росу». Її потрібно зібрати в рушник, вимовити над ним ім'я судженого, висушити на сонці і подарувати обранцеві. Тоді можна розраховувати на його ніжні почуття.

Народні прикмети на 19 травня

Якщо в цей день погода ясна, то врожай огірків буде відмінний.

Велика роса – до врожаю огірків.

Багато роси вранці – на гарну погоду, нема роси – буде дощ.

Якщо після світанку піднявся туман, то погода буде малохмарна і без опадів

Птахи весело співають – найближчими днями буде хороша погода.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Вікторія Левчук

Вікторія Левчук

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Більше оголошень