

8 березня церква вшановує пам'ять священномученика Полікарпа
Колись давно 8 березня називали «кислими дівками»: якщо до цієї дати дівчина не вийшла заміж, то вона ще довго пробуде в батьківському домі.
Також 8 березня в старовину проводили обряди на залучення наречених.
Спозаранку дівчата заводили опару на пироги, яку ставили в теплу піч, і як тільки опара починала підійматися, брали наперсток, який використовували при шитті приданого, тричі черпали ним «кисле тісто», примовляючи слова змови на любов певного хлопця.
З кислого тіста дівчата пекли пироги, які брали з собою на посиденьки з іншими незаміжніми дівчатами.
Сьогодні дуже важливо ретельно оглянути кути будинку. Якщо побачите павука, що плете павутину, то це означає, за повір'ям, що сім'ю чекає благодать і щастя.
Її ні в якому разі не можна змітати і проганяти павука, тим більше вбивати. Інакше в родину прийде нещастя і злидні.
Незаміжнім дівчатам не можна в Полікарпів день перебувати в суто жіночому колективі, інакше ще цілий рік не вдасться вийти заміж.
Не можна 8 березня одружуватися. Вірили, що удача покине на весь рік.
Не можна 8 березня одягати порваний одяг. Пращури вірили, що через дірки в одязі втече фінансова удача.
Погана прикмета – прибирати та клопотатись по господарству цього дня. Жінки трималися осторонь домашніх справ.
Не можна сьогодні ввечері перераховувати свої заощадження. Згідно із прикметами, гроші довго не затримаються і швидко «підуть» із дому.
Радіо Трек: НОВИНИ
Не говоріть «йду до туалету»: як гарно замінити цю фразу українською?
Нацбанк виводить з обігу монети: які копійки підлягають вилученню
Здійснення мрій – Рибам, цікаві ідеї – Водоліям: гороскоп на 17 лютого
Обмінники готуються змінювати курс долара: яким буде з понеділка
У якому віці життя зміниться на 180°: визначте за датою народження
Коли кішка віщує щастя, а коли біду: народні прикмети
Що викидали з дому 5 березня, щоб привернути достаток: народні прикмети
Які речі не можна віддавати, щоб не накликати хвороби та бідність: народні прикмети
Для чого 4 березня перекладали гроші з місця на місце: народні прикмети
Як правильно давати гроші в борг і повертати їх: народні прикмети
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415
Втрачено чорну сумку - шопер з малюнком палаючий кремль в районі Автовокзалу, садок 56. В сумці були дитячий рюкзак та дитяча сумочка з іграшковим птахом папугою.