Що буде з курсом долара на Різдво: У НБУ дали відповідь

Значних змін не прогнозують

В Нацбанку не очікують значних змін курсу долара. Про це повідомив заступник голови НБУ Сергій Ніколайчук і зауважив, що великої різниці між готівковим і безготівковим курсом бути не повинно.

Національний банк намагатиметься не допускати значного спреду між готівковим та безготівковим курсом. А останній, як відомо, прив'язаний до офіційного курсу, корегувати який Національний банк принаймні зараз не планує, – заявив Сергій Ніколайчук.

Він додав, що протягом жовтня цього року відбулося помітне зміцнення готівкового курсу. А ось у листопаді варто очікувати на стабілізацію валюти.

Головною причиною зміцнення готівкового курсу в жовтні було розв'язання логістичних проблем із доставлення готівкової валюти до кас банків.

Цю проблему вдалося подолати, у тому числі завдяки проведенню Національним банком операцій з підкріплення готівкових кас банків. Адже проблема у банків була тільки з фізичною наявністю готівкової валюти, водночас безготівкової валюти у банків було і є достатньо, – повідомив заступник голови НБУ.

Джерело: РБК-Україна

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

Більше оголошень