Курс долара у листопаді: Експерт спрогнозував, що вплине на вартість валюти

Є фактори, які можуть вплинути на долар

Економічний експерт Олександр Охріменко вважає, що в листопаді гривня може призупинити падіння й на чорному ринку за долар даватимуть менш як 40 гривень. 

За словами експерта, є низка факторів, які можуть змінити ситуацію та призвести до зростання курсу долара або його різкого падіння, наприклад, нижче 39 гривень. У першу чергу це пов'язано з війною, тож впливати буде і психологія.

Припустимо, надуспішний наступ ЗСУ та звільнення Херсона можуть вселити у людей впевненість і на цій хвилі курс долара може різко впасти.

 

З іншого боку, якщо, припустимо, відбудеться скасування зернової угоди, на хвилі паніки курс долара може різко зрости. В обох випадках трапиться різка зміна, вона буде короткочасною і лише через людську психологію, але вона буде, – пояснив Олександр Охріменко.

Сьогодні, 31 жовтня, Національний банк України встановив офіційний курс американського долара на рівні 36,56 грн за долар. Придбати валюту США можна за 39,65 грн, продати — за 39,80 грн.

Курс євро встановлено на рівні 36,73 грн за одиницю. Купити європейську валюту можна за 38,80 грн, продати — за 39,10 грн.

Джерело: Телеграф

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень