Курс долара ще всіх здивує: в яку валюту найкраще зараз вкладатись?

Експерт поділився думками з цього приводу

Хоч у жовтні долару й обіцяють неминуче зростання, на думку багатьох експертів, воно буде досить плавним. Однак в цілому долар, як і раніше, залишиться найбільш привабливою валютою для інвестицій.

За словами економічного експерта Олексія Куща, курс долара зростатиме, адже ситуація в економіці інших країн набагато гірша, ніж у США, і їхня валюта девальвуватиме у порівнянні з заокеанською.

Все це у результаті призведе до того, що капітали з інших країн, зокрема України, «витікатимуть» у долари.

 

Крім того, по українській валюті б’є ще й фактор війни, відтік грошей до Європи на утримання українських біженців та енергетичний шок внаслідок масованих ракетних ударів по критичній інфраструктурі.

 

Та допомагає при цьому міжнародна фінансова допомога.

Все це, за словами експерта, веде до того, що ослаблення гривні буде не різким і лавиноподібним, а поступовим. Наприклад, 50 грн за долар у жовтні ми явно не побачимо, а ось 42-45 грн — цілком імовірно.

Втім, можна вкласти частину вільних коштів і в євро, хоча на відновлення його курсу доведеться чекати щонайменше 3-4 роки, наголошує Олексій Кущ.

Джерело: Телеграф

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень