Навіть гривня вигідніша: експерт розповів, у якій валюті не варто тримати заощадження

Тиск на неї буде зберігатися і надалі

Вперше за останні 20 років курс євро впав нижче долара.

Ослаблення цієї валюти спостерігається в останні декілька місяців, і, як стверджують експерти, найближчим часом ця тенденція нікуди не зникне.

Про це говорить і провідний аналітик компанії «Центр біржевих технологій» Максим Орищак. Він зазначає, що заощадження у європейській валюті будуть танути з кожним днем: 

- Незабаром Федеральна резервна система США знову підніме ставку, що автоматично вплине на настрої найбільших світових інвесторів. Тиск на євро зросте, від чого його курс може вкотре знизитися.

Євро Україні вже вартує значно менше за долар. До прикладу, на чорному ринку станом на кінець вересня «американець» торгується за 42,0-42,6 грн/$, тоді як євро продають за 40,0-40,7 грн. Українці почали звикати до перекосу в бік долара, хоча для світового ринку така ситуація – нетипова. 

Що ж до тиску на головну валюту Європи, то він буде зберігатися незалежно від того, які позиції займає гривня. 

Що це означає для українців?

Від євро пора відмовлятися. Це слід робити поступово, просто повільно зменшувати частку у своїх заощадженнях частку цієї валюти. 

Як зазначає Орищак, зараз тримати гроші вигідніше у гривні, ніж у євро. Особливо якщо розмістити гроші на депозити чи вкласти їх ту військові облігації.

Ідеальний варіант, звісно ж, долар.

Джерело: GSMinfo

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень