Єдине місце у будинку, де не можна зберігати гроші: Прикмети забороняють

Забобони щодо грошей

Гроші – це особливі речі, які потребують шанобливого ставлення до себе. Тому їх завжди треба впорядковано складати у гаманець, часто перераховувати, а також треба знати, де їх зберігати.

Адже байдуже поводження з грошима може спричинити бідність. Народні прикмети кажуть, що не можна зберігати заощадження у спальні.

Гроші «лінуються»

Раніше люди вірили, що, зберігати гроші там, де відпочивають господарі, категорично не можна. Гроші теж будуть «лінуватися» і не будуть йти легко у руки.

Грошова енергія любить рух, а, якщо ж заощадження лежать у спальні, вони втрачають силу і перестають поповнювати гаманець свого господаря.

Гроші підуть через портал

Також не рекомендують зберігати заощадження в передпокої. Вхідні двері — це портал в будинок. Через це людину можуть постійно турбувати різні неприємності та поломки, на які необхідні будуть гроші.

Тож таким чином людина тільки й на них зароблятиме.

Де правильно зберігати гроші

Всі речі повинні мати своє місце. Тож і для грошей має бути свій куточок – потайний сейф або красива шкатулка.

За вченнями фен-шуй, гроші краще зберігати у південно-східній або східній частині кімнати. Головне, постійно брати купюри зі сховища, щоб гроші не «лінувалися» і класти туди нові.

Джерело: Ukr.Media

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень