Що буде з доларом у жовтні? Економіст дав прогноз курсу

Все залежатиме від ситуації на фронті

Для валютного ринку жовтень буде неспокійним.

Економіст Олександр Хмелевський розповів, що готівковий валютний курс живе власним життям. Після зниження курсу національної валюти щодо інших валют він знову відірвався від безготівкового.

Експерт нагадав, що у вересні курс долара досяг 43 грн за $1. Це сталося, зокрема, через дефіцит готівкової валюти та оголошення росією часткової мобілізації. Нацбанк підкріпив каси комерційних банків готівковою валютою, що призвело до зниження готівкового курсу.

У жовтні попит на готівкову валюту залишатиметься високим. Це може призвести до подальшої девальвації гривні в межах 43-45 грн за $1, – прогнозує економіст.

Він додав, що в умовах повномасштабної війни, коли ті чи інші події суттєво змінюють настрої на ринку, відбуваються різкі коливання валютного курсу.

Тому в жовтні ми можемо спостерігати як різке зростання курсу, так і його падіння. Не виключено, що спроба росії анексувати тимчасово окуповані українські території й погрози путіна ядерною зброєю можуть призвести до різкої девальвації – зниження курсу гривні, – каже Олександр Хмелевський.

Разом з тим позитивні новини з фронту, відмова рф від активізації військових дій, навпаки, можуть призвести до різкого зростання курсу гривні.

Джерело: Факти

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень