В обмінниках можуть бути черги: експерт розповів, чи вигідно зараз купувати долар

Що відбувається на валютному ринку

Зараз ідеальний момент для купівлі готівкового долара. У цьому запевняє головний аналітик Міжнародної академії біржової торгівлі Андрій Шевчишин.

Він докладно пояснив, чому українцям варто вкладатися в долар і коли придбана валюта принесе прибуток.

Експерт зазначив, що для інвестування у долари ситуація зараз більш ніж сприятлива. Проте розраховувати на швидкий заробіток від різниці курсів не варто. Принаймні протягом найближчого тижня долар продовжить падати.

Тож, якщо купити валюту і за кілька днів її продати, заробити точно не вдасться. Навпаки, покупець може втратити чималу суму через зниження курсу.

Здешевлення долара, який станом на четвер 27 жовтня уже впав нижче 40 грн/$, обумовлене закінченням терміну перших 3-місячних валютних депозитів. Про це ми писали тут.

Наприкінці жовтня люди почали забирати з банків придбані квартал тому долари і продавати їх, щоб заробити на різниці. Пропозиція доларової готівки на ринку збільшилася, а курс, відповідно, пішов вниз, пояснює Шевчишин.

Якщо ж говорити про довгострокові інвестиції, то вони, на думку експерта, можуть принести чималий прибуток. Тенденція до зниження курсу не триватиме довго і рано чи пізно долар знову поповзе вгору. Цього просто не уникнути.

Перекрити дефіцит бюджету наразі можна лише грошима, які Україна отримує від країн-партнерів. Але й цих коштів держава ще не отримала в повному обсязі і точно не відомо, коли саме отримає.

Через таку невизначеність з бюджетом дати точний прогноз  щодо курсу долара зараз не зможе жоден експерт, наголошує аналітик. Проте він переконаний, що тенденція до його зростання незабаром повернеться.

Джерело: gsminfo

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень