Ще одна атомка - це непогано, - Муляренко прокоментував ймовірне приєднання Нетішина і Славути

До Рівненщини

Хмельницька АЕС, що у Нетішині

Як ми вже повідомляли, два міста з сусідньої області хочуть приєднатися до Рівненщини. Йдеться про Нетішин і Славуту, які нині – у Хмельницькій області.

Минулого тижня про це заявили представники ГО «Майдан», які вже звернулися до міської влади обох міст і району з відповідним проханням. Причиною невдоволення став новий варіант утворення районів на Хмельниччині, який не передбачає, зокрема, Славутського. Тож місцеві мешканці хочуть приєднатися до історичної Волині, а не «штучно насадженого» Поділля, і вимагають від місцевої влади розібратися у цьому питанні і повідомити їм про можливість виходу з Хмельниччини і включення Славути і Нетішина до території Рівненщини.

Поки ж, жодних офіційних звернень з цього приводу не було, каже голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко:

Ніяких нових законодавчих актів не було. Ці об’єднання зараз відбуваються у межах районів і в межах областей, тобто ніхто кордони областей на сьогоднішній день не змінює.

 

Це бажання ніби як й непогане для Рівненщини, тому що це - ще одна атомна станція. Це було б додаткове джерело для наповнення місцевого бюджету.

Між тим, провести опитування щодо приєднання до Рівненщини у Славуті й Нетішині активісти пропонують разом із позачерговими виборами до Парламенту – 21 липня.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень