ON-LINE

Сестра загиблого в АТО з Рівненщини поскаржилася на хамство медика

субота, 28 жовтня 2017
Щодо її мами

Фото ілюстративне

Про загиблого в АТО мешканця села Срібне Радивилівського району Миколу Кулібу ми писали у публікації «Мамі до останнього часу казав, що він на будівництві», - брат про загиблого в АТО Миколу Кулібу

А у четвер, 26 жовтня, сестра Миколи Куліби - Анна відправляла з Радивилова до Рівного у лікарню їхню 80-річну маму. Як це було - описала у Фейсбук:

Anna Kuliba Вчора о 21:02 Сталося це сьогодні близько 10 год. ранку, поліклініка м. Радивилів. Три пацієнти, в тому числі і моя мама, сьогодні від'їжджали на лікування, напрямок - Рівне.

 

У звичайний автомобіль на місця за водієм присіли два чоловіки-пацієнти, на місце біля водія сіла моя мама - жінка важкохвора, жінка, котра втратила сина на фронті у війні з російським агресором, жінка, котра щодень оплакує свого сина... і сьогодні почувалася досить погано.... "Доцю, сідаю до переду. Мені тут буде вільніше, не буде так мотатись голова, тиск дуже високий"...мамі 80 років.

Далі до автомобіля підійшла медик, яка так вразила Анну Кулібу:

...як грім з ясного неба, підходить жінка, не привітавшись, агресивним тоном і з поглядом, повним люті, звертається до мами: "Чого ви туди влізли? Вилізайте. Це моє місце".

 

Я хотіла попросити і пояснити, чому там мама сіла, сказати, що їй погано. У відповідь почула: "Це добре, що вашій мамі погано. Вилазьте з машини". Я запитала, хто вона, і чому таким агресивним тоном звертається до мами. Відповідь: "Я - МЕДСЕСТРА. Вилазьте з машини".

 

Ситуація жахлива...Ще декілька секунд  - і маму витягувала б з автомобіля. Мама, зібравши всі сили, зі сльозами в очах пересіла на заднє місце до двох чоловіків-пацієнтів.

Анна Куліба, вражена таким хамством медсестри, яка, за її словами "не вважає за гумане сидіти поряд з пацієнтом", пообіцяла, що ніколи не дозволить ображати маму і подала на неввічливого медика скаргу. 

Теги: медицина

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Техпаспорт Аudi A6

    Загублений техпаспорт на АudiA6, литовська реєстрація. Прохання повернути за...
  • Загублено ключі

    Знайдено ключі від автомобіля «Рено». Тому, хто загубив, прохання...
  • ДОПОМОГА

    Терміново потрібні кошти на трансплантацію нирки Монтік Мар’яні, 1997 року...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного