Сесію Рівненської облради відкрили бійкою (ФОТО)

На сесію Рівненської обласної ради приїхали нардепи Андрій Лозовий, Володимир Парасюк, Євген Дейдей  та Ігор Мосійчук.

Вони разом із обласними обранцями влаштували на засіданні штовханину. Нардепи разом із депутатом облради Володимиром Ковальчуком від радикальної партії намагаються дістатися до крісла голови обласної.

Нагадаємо, сьогодні серед інших важливих питань у порядку денному є подання про звільнення обох голів обласної ради – Володимира Ковальчука та Олександра Корнійчука.

Нагадаємо, нещодавно Володимир Ковальчук через суд поновився на посаді голови облради, щоправда нинішня влада його допускати на робоче місце не хотіла.

Тож сьогодні депутати спочатку планують поновити, а потім звільнити радикала Володимира Ковальчука. А потім мають звільнити ще й Олександра Корнійчука. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень