Під Рівнерадою – кількасот пікетувальників (ФОТО)

Сесія Рівненської міської ради, яка має розпочатися у ці хвилини, обіцяє стати гаряченькою.

Іще за годину до відкриття засідання під приміщенням зібралося кілька сотень рівнян – це підприємці з ринку Дикого. Вони тримають у руках плакати із закликами «Руки геть від ринку Дикого».

[media=63929] [media=63928]

Нагадаємо, міська влада на вулиці Здолбунівський, що проходить через ринок Дикого, прагне прибрати залізні контейнери, що перешкоджають вільному руху автівок.  Підприємці, що здійснюють торгівлю з контейнерів, виступають проти.

Крім того, на сесію міської ради, як і анонсували, раніше прийшли жителі гуртожитку на Небесної Сотні, 6А. Вони стурбовані, що їх гуртожиток можуть знести, адже навіть офіційні особи міста визнають, що стан гуртожитку – аварійний і там уже нічого ремонтувати.

Нагадаємо, біля цього будинку нещодавно на місці колишнього кінотеатру "Партизан" побудували торговий центр.

Своєю чергою забудовники на Толстого у яскравих помаранчевих жилетах уже  піднялися до сесійної зали. Вони відстоюватимуть свої права на будівництво за музеєм. Прикметно, що на сесію прийшли і захиснику музею, які проти будівництва багатоповерхівки поруч музею.

[media=63927] [media=63932]

Як розгортатимуться події далі, слідкуйте разом з Радіо Трек – у сесійній залі працює наш кореспондент.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень