Депутати міської ради сьогодні таки обиратимуть секретаря

Міський голова виніс це питання на розгляд і його включили до порядку денного.  І хоча кандидатур на цю посаду не оголошували, найбільш вірогідним претендентом у кулуарах називають Сергія Паладійчука. Він присутній у сесійній залі, у костюмі та краватці.

Депутати тільки зараз починають переходити до розгляду питань порядку денного. Адже впродовж першої години вони вносили зміни до питань порядку денного через численні пікети, які зібралися спочатку під стінами сесійної зали, а потім представники ініціативних груп піднялися до депутатів.

Нагадаємо, там є підприємці ринку Дикого, представники забудовника на Толстого та музейники, які відстоюють свої інтереси, жителі гуртожитку з Небесної Сотні 6А.

Іще трохи менш чисельні пікети – від жителів Коновальця, які виступають проти будівництва біля їх будинку, а також пікет щодо спортивного майданчика на вул. Кн. Острозького, 14.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень