Серйозні зміни в особистому житті – Ракам, дрібні втрати чи крадіжки – Стрільцям: гороскоп на 20 вересня

А Терези спровокують сварку

ОВНИ

Сприятливий день для активних дій у сфері бізнесу. Не виключена поява впливових осіб, які нададуть допомогу у ваших починаннях. Зараз справи вимагатимуть від вас набагато менше зусиль і часу, ніж ви припускали. 

ТЕЛЬЦІ

Настає час зближення та романтики. Якщо у вас є пара, то влаштуйте особливий вечір. А самотнім представникам знаку бажано більше спілкуватися – так ви отримаєте шанс на цікаве знайомство, яке докорінно може змінити ваше життя.

БЛИЗНЯТА

Не виключено, що вам вдасться розширити свою діяльність і відкрити для себе додаткові джерела заробітку. Бійтеся пліток, чужих порад і наклепів.

РАКИ

Завзятість і твердість позицій допоможуть у роботі. А цього дня ви встигнете зробити на диво багато. А ось в особистому житті ймовірні серйозні зміни - як позитивні, так і негативні. 

ЛЕВИ

Вас чекають приємні сюрпризи і несподіване знайомство. На роботі можливі зміни, однак нехай це вас не турбує, навіть якщо на перший погляд вони здадуться дивними і незрозумілими.

ДІВИ

День не надто сприятливий для тих, хто займається торгівлею. Вам потрібно попрацювати над своїми слабкими місцями – зараз дуже підходящий час.

ТЕРЕЗИ

Щоб уникнути перевитрати енергії краще відмовитися від не надто важливих зустрічей. Утримайтеся також від великих витрат. Можливі прикрі непорозуміння з близькими людьми, причиною яких будете ви.

СКОРПІОНИ

Ваші амбіції можуть все зіпсувати, тому контролюйте себе. Схильність до самозамилування може призвести до серйозних конфліктів з коханими.

СТРІЛЬЦІ

Уважно поставтеся до фінансових операцій і витрат.  Можливі дрібні втрати, крадіжки. Ймовірно, вам запропонують вигідну справу, але з грошима доведеться почекати, оскільки ви не зможете дати блискавичний результат.

КОЗОРОГИ

Ви відчуєте приплив енергії, а тому з ентузіазмом братиметеся за всі справи. Ви будете на висоті і все зробите правильно.

ВОДОЛІЇ

Можливі інтриги через заздрість. Намагайтеся не виставляти напоказ свої здобутки.

РИБИ

У вас накопичилося багато невирішених питань. Можливі й непередбачені проблеми. Постарайтеся зібратися і не витрачайте час на дрібниці. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп
Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень