Сергій Притула у колі зіркових друзів грандіозно відсвяткував 40-річчя

Шоумен зібрав найрідніших, аби запам'ятати цей ювілей назавжди

Вчора, 22 червня, Сергій Притула відсвяткував 40-річчя. І хоча забобонні люди подейкують, що цей вік - поза грандіозними привітаннями (мовляв, не можна), зірка не зважає. Ба більше, організував на честь дня народження круту вечірку!

На ній були присутні Леся Нікітюк, Маша Єфросиніна та інші зірки, а також сім'я Притули - дружина та діти. Вочевидь, гуляння відбулися за містом на розкішній терасі. Для гостей лунала жива музика, якій підспівували птахи - навколо була неймовірна природа. Словом, свято вдалося!

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Владлена Солодова

Владлена Солодова

Загубилася західносибірська лайка

В районі Тинного-Басового Кута пропала собака породи західносибірська лайка. Тварина сіро-білого окрасу із зеленим полімерним ошийником. Особливістю лайки є те, що у неї  надщерблене ліве вухо. Якщо хтось має інформацію про місце знаходження лайки або знайшов тварину, прохання повідомити за винагороду.

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Більше оголошень