Найвідоміший Че Ґевара України святкує свій День народження в м. Рівне (ФОТО)

Вітаємо Андрія Ляшука!

У мистецькому середовищі Рівного є люди надзвичайні. Ті, які користуються особливою увагою та повагою  колег.

Ті, яких люблять всі, хто їх знає.

Андрія ж Ляшука, бодай візуально, в Рівному, напевно, знає кожен.

[media=218675][media=218669]

Він постать – універсальна та багатогранна. Андрій проявляє себе у різних сферах, завжди привносячи у кожну справу характерний стиль Майстра. А ще свою неповторну ауру – широти, щедрості та краси.

Ляшук також і відомий у Рівному рекламіст. Свою агенцію він назвав "Че Ґевара"

Сьогодні Ляшук святкує свій День народження, і в групі Мистецький Вектор нашу увагу привернуло вітання від Юрія Яцики, яке ми з радістю наводимо далі без змін:

Андрій Ляшук та Юрій Яцика

23 лютого свій День Народження зустрічає Андрій Ляшук – один із найвідоміших лірників, що відновлює традицію волинського лірництва. Характеризуючи Андрія, можна ототожнювати його з: митець СПРАВЖНІЙ, артист СПРАВЖНІЙ, актор СПРАВЖНІЙ, людина-оркестр – теж про нього!..

Андрій грає на багатьох музичних інструментах, чимало з яких виготовив власноруч!...

 

Андрій Ляшук не лише грає на лірі, а й популяризує її, як реконструктор традиції, усіма можливими способами, бере активну участь у фестивалях, концертах та просвітницьких заходах як в Україні, так і за її межами.

Зокрема у Рівному вже кілька років поспіль відбувається один із наймасштабніших лірницьких фестивалів «Лірницька Покрова», в якому традиційно Андрій бере участь разом з численною кількістю лірників з багатьох країн світу.

Андрія можна зустріти і в українському кіно. Чимало є українських фільмів, у яких де Андрій грає фактично самого себе - лірника. Серед яких «Пекельна хоругва, або Різдво Козацьке»...

 

Андрій Ляшук – знаний та шанований мешканець міста Рівного.

Андрій та Наталя Ляшуки

Андрію!

 З нагоди Дня Народження прийміть найщиріші вітання і найкращі побажання. Міцного здоров’я Вам, добра, життєрадісної енергії та оптимізму, здійснення задумів та гарної долі.

 

Нехай на Вашому життєвому полі сіється і родиться тільки добро, множиться лише щастя, здоров’я, достаток і благополуччя. Нехай подальша життєва дорога завжди веде Вас до омріяних вершин.

Приєднуємося до привітань!

Натхнення і Злетів!

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень