Притула покидає шоу на «Новому каналі»

Прем’єра проєкту відбулася тільки сьогодні

Сьогодні на «Новому каналі» відбулася прем’єра нового шоу «Де логіка?». Ведучим першого сезону став Сергій Притула. Втім, цей сезон стане для нього й останнім. Притула відмовився брати участь у подальших зйомках через те, що підтвердилася інформація про кінцевих бенефіціарів проєкту з російськими паспортами.

Про своє рішення Притула написав у фейсбуці:

Сьогодні в ефірі Нового каналу буде показано перший з 15-ти випусків програми «Де логіка?», яку Новий знімав у листопаді минулого року. 15 випусків – це перший сезон цього шоу на Новому. Перший і останній за моєї участі у ньому, як ведучого. Як і обіцяв, в разі, якщо інформація про кінцевих бенефіціарів формату із російськими паспортами підтвердиться, ноги моєї у цьому шоу більше не буде. Так от, не буде. Дякую за увагу.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень