Середня пенсія в Україні нарешті більша за фактичний прожитковий мінімум

Вперше за 7 років Мінсоцполітики дійсно є чим похвалитися

У Міністерстві соціальної політики заявили, що завдяки реалізації комплексної програми підвищення пенсій різним категоріям громадян середній розмір виплат нарешті перевищив прожитковий мінімум.

Цьогоріч середня пенсія в Україні вперше з 2014 року перевищила розмір фактичного прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб.

Станом на 012.2021 розмір фактичного прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб становив 3 723 грн, а середня пенсія склала 3 980 грн, – повідомляють у відомстві.

Варто зауважити, що це сталося в результаті реалізації комплексної програми підвищення пенсій для різних категорій інвалідів, а також створеної президентом «вікової лінійки».

Між тим, передбачається, що з 1 грудня 2022 року середня пенсія становитиме вже 4 533 грн, що на 15% вище від очікуваного прожиткового мінімуму.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень