Секс-скандал в Карпенка-Карого: ще одна жертва шокувала, що Талашко зґвалтував її неповнолітньою

На момент інциденту їй було 17 років

Секс-скандал довкола українського актора Володимира Талашка не вщухає.

Зірку «В бій ідуть лише старі» звинуватила ще одна дівчина. На сторінці у фейсбуці Марія Смірнова-Матрос заявила, що знаменитість, який був другом сім'ї, її зґвалтував. Тоді Маші було 17 років. Вона зазначила, що не була студенткою Талашка, але коли вирішила вступати на режисерський факультет, прийшла до зірки репетирувати.

А, забула сказати. Володимир Талашко зґвалтував мене в мої 17 років. Він був другом моєї родини з моїх 4-х років. Теж запросив до себе «репетирувати» до вступу і я поїхала за мрією.

 

Режисура мене після цього цікавити припинила, чому я зараз дуже рада. Була б поганою продюсеркою, – написала жертва.

У коментарях під дописом Смірнова-Матрос пояснила, що не пішла тоді до поліції, оскільки не хотіла починати скандал. Зараз вона наважилася про це розповісти тому, що кількість жертв привертає увагу і вона «вирішила додати йому у скарбничку».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень