Зірку «В бій ідуть тільки «старики» звинуватили в сексуальних домаганнях (ФОТО)

Як виявилося, актор робить це протягом 20 років і за однією і тією ж схемою

Знаменитого радянського актора, зірку фільму «У бій ідуть тільки «старики» – 75-річного Володимира Талашка звинуватили в численних сексуальних домаганнях до молодих дівчат. За попередньою інформацією, знаменитість чіплявся до абітурієнток і студенток Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого, де працює.

Сценарист Богдан Панкрухін опублікував на своїй сторінці у Facebook декілька історій дівчат, які постраждали від домагань Талашка. Як виявилося, актор робить це протягом 20 років і за однією і тією ж схемою.

За словами постраждалих дівчат, актор запрошував їх до себе додому, пропонував випити, а потім «фотографував голими, заводив у спальню і схиляв до інтиму».

Я – одна з дівчаток, яких він мацав і опускав бретельки, говорив, щоб пофоткати.

 

Спочатку він навіть сказав мені роздягатися, а потім щоб я облизала губи, став говорити, що я вже не школярка, а сонечко.

 

Мацав мене за талію і говорив, що в мене чудова фігура. Чесно, дуже страшно було, – розповіла одна зі студенток університету.

Крім того, українська журналістка Ірина Сампан також зізналася, що у 2018 році Талашко після інтерв'ю запросив її додому, щоб показати свої фотографії зі зйомок і нагороди. Потім він став наливати дівчині наливку, а після домагався її. Зрештою через декілька хвилин Ірина втекла з квартири актора і розповісти про цю ситуацію наважилася тільки зараз.

Ірина Сампан зізналася у домаганнях

Користувачі мережі були шоковані вчинками знаменитого актора. Багато хто залишив гнівні коментарі під публікаціями.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Більше оголошень