![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Дівчина розповіла жахливі подробиці
Скандал із Березківським інтернатом у Миколаївській області набирає обертів. Тут стався обурливий випадок, коли 16-річну вихованку змусили перервати вагітність. Однак діти розповідали також про випадки сексуального домагання з боку деяких співробітників навчального закладу, про побиття та інші знущання. Про це повідомляє OBOZREVATEL.
Випадки вагітності у вихованок інтернату раніше вже виникали, розповіла випускниця Сніжана.
У мене також була вагітність, я теж хотіла залишити дитину. Але як тільки зізналася керівництву інтернату в цьому, на мене одразу почали тиснути. Викликали в кабінет, говорили, що я добре вчуся, у мене все попереду, і ця дитина мені не потрібна.
Я дуже боялася, що після переривання більше не зможу мати дітей. Я навіть хотіла накласти на себе руки. Але мені сказали, що тихо дадуть потрібні таблетки – і все пройде.
Мене закрили в кімнаті, в якій зазвичай вночі спали медсестри, дали спочатку одну таблетку, потім – дві. Змушували випити їх у присутності медсестри. Я досі живу з цим, хоча минуло кілька років, – згадує своє життя в цьому інтернаті дівчина.
Вона також розповідає, що подібні випадки вагітності в цьому навчальному закладі не рідкість.
Але примус до абортів неповнолітніх - ще не все, що тут відбувається. Волонтерка з Київської області (дівчина просить не називати її імені) розповіла, що вже кілька років знайома з деякими вихованками цього закритого навчального закладу.
Ми організовували для них табори, спілкувалися, я була для них старшою наставницею. І якось одного літа їм уже потрібно було повертатися в школу, а вони почали плакати, говорили, що не хочуть.
Я стала з'ясовувати, чому. І раптом одна з них говорить, що не хоче, тому що її там будуть ґвалтувати. Я не повірила. Дівчинка була в 5-6-му класі. Вона тоді каже, мовляв, зараз може й ні, але коли у мене виростуть груди, то будуть.
Вона розповіла про свою старшу сестру, яку до таких взаємин змусив молодий вихователь, родич однієї з керівниць інтернату. Після цього вона стала його дівчиною. Такі стосунки для неї були в принципі вигідними, оскільки давали якісь привілеї. Також у цього вихователя, виявляється, була не одна така учениця.
Діти скаржилися керівництву інтернату, але реакції не було.
Той же А.А. одного разу побив хлопчика, і його забрала швидка. То заступниця директора помчала за цією швидкою, щоб усе залагодити. Інший хлопчик, Рома, ходив із величезною ґулею біля вуха – це А.А. так його побив.
Ще одна вихователька одного разу хлопчика схопила між ніг і пообіцяла все там відірвати, він плакав. Діти часто через це втікають з інтернату. Я теж утікала, тому що перебувати там було важко.
Директорка в поліцію не повідомляла, намагалися розшукати самі. Якщо вже дитини не було більше ніж добу, тоді йшли в поліцію ", – каже Сніжана.
Після втечі вихованців карали. За словами Сніжани, дівчаток змушували мити туалети протягом місяця.
Туалети на вулиці, мили голими руками на морозі. А одного разу директорка наказала дітям бити хлопців, які втекли. Їх били руками і ногами, вони після цього йти самі не могли, їх в ізолятор переносили.
В інтернаті зі мною були молодший брат і сестричка. То у брата забирали їжу, якщо він запізнився в їдальню на п'ять хвилин. Він сидів голодний і плакав, тоді за нього вступалася я, – каже Сніжана.
Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Інна Кравчук – у суді: перше засідання щодо стоматологині з Рівного (ФОТО)
У дитсадку вихователі знущалися з хлопчика через те, що він справляв нужду стоячи (ВІДЕО)
ICTV про Інну Кравчук: є клієнти, яких все влаштовує, а на журналістів вона ... (ВІДЕО)
«Схожа на Трампа»: мешканці Миколаєва обурені меморіальною дошкою хормейстеру Фоміних (ФОТО)
Виховувала скотчем: вихователька дитсадка заклеювала дітям рот і казала, що це секрет (ФОТО/ВІДЕО)
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК