Сцени ревнощів – Дівам, професійна перевага – Близнятам: гороскоп на 28 листопада

А Скорпіони ризикують залізти у борги

ОВНИ

Тим, хто давно мріє зайняти крісло у просторому кабінеті, варто зібратися, щоб не впустити свій щасливий шанс. Але потрібно щосили налагоджувати добрі стосунки зі своїм безпосереднім керівником, який стане вашою головною підтримкою.

ТЕЛЬЦІ

Ваша чарівність посилиться. Як ніколи, ви будете отримувати задоволення від життя та від кохання. Утримайте романтичний настрій, завдяки якому ви почуватиметеся абсолютно щасливими.

БЛИЗНЯТА

Ви зможете продемонструвати свою перевагу. Ви добре будете орієнтуватися у генеральному плануванні, однак можете впустити важливі деталі. 

РАКИ

Ваша сміливість дасть хороші результати. Зараз ви можете укласти важливі ділові угоди, зробити вигідні інвестиції. Зорі радять сконцентруватися виключно на фінансових питаннях.  

ЛЕВИ

Керівництво завантажить вас рутинною роботою, але це не надто зіпсує вам настрій, адже думки ваші будуть далеко. Цього дня вас більше цікавитимуть особисті питання.

ДІВИ

Цей день може відзначитися сварками та конфліктами. Можливі й сцени ревнощів. Виявіть розсудливість і заспокойте партнера.

ТЕРЕЗИ

Сімейні проблеми можуть випасти з поля вашого зору, але вони неодмінно про себе нагадають за допомогою якоїсь екстраординарної події. Попри професійну зайнятість, намагайтеся не уникати домашніх обов'язків.

СКОРПІОНИ

Зорі радять зменшити запал, інакше можна влізти у борги або остаточно заплутатися у своїх почуттях.

СТРІЛЬЦІ

Цього дня зібратися з силами буде непросто. Уникайте емоційного та фізичного перенавантаження, а також неприємних людей.

КОЗОРОГИ

Вас чекає дуже вдалий та цікавий день. Найближчим часом вам неодноразово випаде шанс змінити життя на краще, причому, у всіх сферах. 

ВОДОЛІЇ

Вас турбуватиме питання оплати вашої праці. Хтось буде вельми незадоволений своїм керівництвом. Не переймайтеся, адже все це тимчасово – невдовзі ваші старання помітять, а ви отримаєте заслужену винагороду.

РИБИ

Шукайте можливості для наведення контактів і збору корисної інформації. Вдома не забувайте про свої обов’язки і приділіть більше часу дітям.

Зауважимо!

 Цей матеріал має ознайомчий характер, його не слід сприймати як вказівку до дії або ж абсолютну істину. Астрологія, екстрасенсорика, тарологія, мольфарство, феншуй, нумерологія та інші подібні речі не є академічними науками, тож перевірити їх науковими методами нереально. Прогнози та гороскопи не завжди збуваються, а збіги можуть бути суто випадковими.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп
Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак ВК3898СО

У Рівному знайдено номерний знак від автомобіля ВК3898СО. Якщо він ваш - телефонуйте:

Загублено ключ від автомобіля Merсedes

11 січня 2023 у Рівному загубили ключ від автомобіля Merсedes. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте

Знайдено гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк

На вулиці Дубенській у Рівному знайшли гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк. Загублене хочуть повернути власниці.   

Більше оголошень