«Саша написав заяву на звільнення»: лікар, на якого напали в ЦМЛ м. Рівне, тепер має проблеми

«Псевдопрацівник СБУ» травмував медика

На фото - скірн з відео, яке опублікували медики. Нападники та лікар - Олександр Генсіцький.
На фото - скірн з відео, яке опублікували медики. Нападники та лікар - Олександр Генсіцький.

Лікар, на якого напав пацієнт у Центральній міській лікарні Рівного та спричинив газовим балончиком хімічні опіки очей, вирішив звільнитись із закладу. Про це у прямому ефірі на Суспільному 30 серпня повідомив заступник головлікаря Ігор Дундюк.

Йдеться про інцидент, що стався у ніч на 28 серпня і набув розголосу після публікації відео нападу в соцмережах.

П’яного чоловіка привезли у ЦМЛ Рівного із кровотечею, а він напав на лікаря (ФОТО/ВІДЕО)

Ще зранку 30 серпня у коментарі журналістам лікар Олександр Генсіцький, який зазнав хімічних опіків від застосування газового балончика з боку пацієнта, повідомляв, що лікує опік лівого ока.

А вже ввечері, 30 серпня, заступник головлікаря ЦМЛ повідомив про рішення лікаря звільнитись з лікарні.

 - Образливо, що Саша сьогодні написав заяву на розрахунок і відмовився працювати в міській лікарні.

 

Він пішов у приватну клініку, – сказав Ігор Дундюк.

Він додав, що лікар-травматолог є шестиразовим чемпіоном світу та Європи з паверліфтингу.

У лікарні зараз думають над тим, як посилити охорону, аби захистити персонал.

Відомо, що ЦМЛ має угоду з приватною охоронною фірмою.

 

Втім, під час нападу охоронці так і не з'явились на виклик. 

Нагадаємо, це вже другий напад на медиків у Рівненській ЦМЛ.

Зокрема, ще в травні 31-річний костопільчанин увірвався у нейрохірургічне відділення, де лежав його товариш.

Тоді, за словами медиків, чоловік почав погрожувати персоналу, а потому вдарив кулаком лікаря.

 

Обоє учасників конфлікту після цього написали заяви до поліції. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень