«Горілку п’ємо, нічні клуби працюють, то чому не можна феєрверки?» - організатор фестивалю салютів у Рівному

Він не розуміє обурення деяких рівнян через проведення заходу

Фестиваль салютів, який пройшов у понеділок, 17 серпня, у Рівному, викликав чимало обурених коментарів у соцмережі Фейсбук. А з міськради повідомили, що за дозволом на проведення свята організатори не зверталися. 

Організатор фестивалю, засновок компанії з організації свят Павло Дмитришин пояснив Радіо Трек все про фестиваль:

Щодо рекомендацїі міськради утриматися від влаштування салютів, оскільки в країні триває АТО.

 

Багато моїх друзів захищають країну на сході, мої дядько і кум - на передовій. І я дуже поважаю хлопців, які беруть участь в АТО. Чимало з них були на фестивалі феєрверків, в тому числі артилерист Тарас Обоїста. І нічого поганого у проведенні такого свята вони не бачать і я - теж.

 

Феєрверк - це як танці, шоу, театр. Вони ж не заборонені. І влаштовувати салюти закон теж не забороняє. Тим паче, що ми відстрілялися до 21.30 год, тобто тишу не порушували.   

Під час фестивалю у благодійні скриньки зібрали 6 тисяч гривень, які Павло Дмитришин обіцяє витратити на потреби 56-ї артилерійської Маріупольської бригади. Зокрема, попередньо планували придбати для військових бензопилу і дизельний генератор. 

Павло Дмитришин не приховує, що фестиваль проводили з рекламною метою:

В Україну з Китаю прийшла велика партія феєрверків. Адже імпортер їх - з Рівненщини. Коли партія приходить, треба відкрити і підпалити по одному феєрверку з кожної упаковки, щоб розуміти, що продаєш людям.

 

Можна було це зробити закрито, десь у полі для десятка людей. Але хотілося зробити свято для людей, відволікти їх від негативу: коронавірусу, війни, безгрошів'я через карантин, подій у Білорусі тощо. Тому я ініціював провелення фестивалю салютів. Адже ще хотів підтримати проєкт "Оствиця", зробити йому піар.

Павло Дмитришин утримався від відповіді на запитання про те, чому не повідомив владу про проведення масового заходу, особливо зважаючи на те, що нині в державі триває карантин через захворюваність на коронавірус. 

Я не очікував, що на фестиваль прийде стільки багато людей. Тому, коли ми побачили, що люди кучкуються на пагорбі, то закликали всіх дотримуватися дистанції і вдягати маски.

 

Після заходу мені телефонувало багато людей, дякували за влаштоване свято. Тобто десь на 200 задоволених фестивалом було приблизно з десяток незадоволених. Щодо їхнього обурення, то мене дратує те, що горілку п'ємо, нічні клуби працюють і на це ніхто не звертає уваги. А салюти чомусь заважають. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень