ON-LINE

Рибам – нове кохання, Дівам – підвищення: гороскоп на 12 грудня

середа, 11 грудня 2019

ОВНИ

Вам можуть зізнатися в коханні. Причому, зовсім несподівано для вас. Відреагувати, звісно, потрібно так, щоб не образити людину.

ТЕЛЬЦІ

Вам треба більше часу проводити зі своєї половинкою. Погуляйте десь. Намагайтеся взагалі частіше бути лише вдвох.

БЛИЗНЮКИ

Вам буде непросто сконцентруватися на якомусь процесі. Вас будуть постійно відволікати люди та власні думки. Маєте зробити все можливе, щоб зібратися, бо незроблена робота сьогодні може стати проблемою завтра.

РАКИ

Хороший день для аналізу. Розберіть детально події останнього часу, проаналізуйте свої дії та поведінку. Це допоможе вам стати краще.

ЛЕВИ

Знайдіть годину, щоб поговорити зі своїм парнером про ваші стосунки та скласти плани на майбутнє. Намагайтеся бути максимально чесними та відвертими.

ДІВИ

У вас непогані перспективи. Ви ​​зміцнюєте свої позиції на роботі. Ваш шеф цінує вас, тому невдовзі можете чекати підвищення. Але вам потрібно підтримувати репутацію та підкріплювати її новими досягненнями.

ТЕРЕЗИ

Вам буде важко зрозуміти, навіщо від вас вимагають виконання якогось завдання. Не сперечайтеся, бо наслідки можуть виявитися непередбачуваними.

СКОРПІОНИ

Якщо ви шалено скучили за романтикою, то купіть собі гітару чи підіть у похід. Але тільки не починайте нові стосунки цього дня.

СТРІЛЬЦІ

Постарайтеся зрозуміти вашого колегу, який з захоче поділитися з вами своєю проблемою. Добрі відносини вам напевно знадобляться у майбутньому, тому приділіть людині час.

КОЗЕРОГИ

Ви помиляєтеся, якщо думаєте, що вашу точку зору ніхто не поділяє. Спробуйте зібрати навколо себе однодумців, які підтримають ваші починання, і справа піде.

ВОДОЛІЇ

Не поспішайте підказувати керівництву хорошу ідею, навіть якщо вона дійсно варта його уваги. Така ініціатива може обернутися проти вас. Побудьте скромним і мовчазним генієм.

РИБИ

Цього дня хтось із вашого оточення виявиться на одній хвилі з вами та зрозуміє усі ваші примхи. Це стане початком нового роману.

Теги: гороскоп

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено паспорт

    В районі 12 школи загублено паспорт на прізвище Цюрик Дмитро. Телефонувати за номером: ...
  • Знайдено номерний знак

    У Рівному в районі авторинку на Млинівській знайдено номерний знак. Телефонувати за...
  • Загублено пакет

    2 серпня, в неділю, в районі краєзнавчого музею згубили пакет з грошима. Велике прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного