У Рівнераді бояться будівництва на розі вулиць 16 Липня і Драгоманова?

«Русана» вже не та, кажуть рівняни

Землю під колишнім кафе «Русана», що на розі вулиць 16 Липня і Драгоманова у Рівному, хочуть взяти в оренду. Керівництво ТзОВ «Русана Плюс» вдруге просить міськраду про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою території, при цьому у документах просять забрати частину тротуару.

Члени комісії з питань міського господарства побоюються, що орендар може розпочати будівництво на цьому місці.

У чистоті намірів товариства сумніваються й архітектори та активісти, які ще й нагадали про історичну цінність будівлі. Адже, і для ремонту і навіть для реконструкції будівлі земля не потрібна, щоправда, у разі, якщо роботи планують проводити справді лише в межах фундаменту існуючої будівлі.

Голова постійної комісії з питань міського господарства Назарій Поліщук запропонував так вирішити цю ситуацію:

До наступного засідання комісії дамо протокольне доручення двом управлінням, які мають стосунок до цієї будівлі - це управління комунальної власності, яке має дати договір оренди цього приміщення та інформацію, чи надані невід'ємні поліпшення і коли надані. Це перше.

 

Друге, управління культури й туризму має дати інформацію, на якому етапі процес надання статусу місцевої пам'ятки, чи взагалі вони щось робили, щоб надали професійну довідку про цінність цього об'єкту, а якщо вона цінна, то чому немає ніяких кроків, щоб закріпити відповідний статус місцевої архітектурної пам'ятки.

 

Комісія сподівається, що заявник на наступне засідання прийде і пояснить, для чого йому земля, якщо реконструкцію можна робити в межах наявного фундаменту.
 

Засідання комісії відбудеться орієнтовно за два тижні. Нагадаємо, у вересні цього року юрист фірми «Русана плюс» Олексій Кухарчук у коментарі «Радіо Трек» запевняв, що в орендарів немає  планів зносити приміщення і будуватись тут.

Наші новини у Telegram 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень