Розвідка повідомляє про сценарії усунення путіна, які наразі розглядає еліта росії

Нещасний випадок, хвороба чи отруєння

У середовищі російської еліти формується група опозиційних до володимира путіна людей.  За даними розвідки Міноборони України, вони прагнуть його усунути.

Отруєння, раптова хвороба, нещасний випадок – російська еліта розглядає можливість відсторонення Путіна. В середовищі російської бізнесово-політичної еліти формується група впливових осіб опозиційних до Володимира Путіна.

 

Їхня мета – якнайшвидше відсторонення Путіна від влади та відновлення економічних зв’язків із Заходом, зруйнованих через війну в Україні, - повідомляє розвідка.

У росії політичні еліти розглядають в якості наступника путіна директора ФСБ Олександра Бортникова.  Він останнім часом потрапив у немилість з боку російського диктатора. Офіційна причина опали керівника ФСБ – фатальні прорахунки у війні проти Україні.

Саме Бортников та його відомство відповідали за аналіз настроїв населення України та спроможність української армії.

 

Відомо, що Бортников та деякі інші впливові представники російської еліти розглядають різні варіанти відсторонення Путіна від влади. Зокрема, не виключається отруєння, раптова хвороба, або інша «випадковість», - йдеться у повідомленні.

Як зазначає розвідка, не виключено, що саме з цими процесами пов’язаний нещодавній «злив» розташування чеченських підрозділів на півночі Києва.

Інформація надійшла саме від російської сторони. Імовірно, так керівництво ФСБ намагається послабити вплив Кадирова. Також це може бути спробою завчасно налагодити взаємодію з українською владою в обхід нинішнього керівництва РФ.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень