Розвідка повідомляє про сценарії усунення путіна, які наразі розглядає еліта росії

Нещасний випадок, хвороба чи отруєння

У середовищі російської еліти формується група опозиційних до володимира путіна людей.  За даними розвідки Міноборони України, вони прагнуть його усунути.

Отруєння, раптова хвороба, нещасний випадок – російська еліта розглядає можливість відсторонення Путіна. В середовищі російської бізнесово-політичної еліти формується група впливових осіб опозиційних до Володимира Путіна.

 

Їхня мета – якнайшвидше відсторонення Путіна від влади та відновлення економічних зв’язків із Заходом, зруйнованих через війну в Україні, - повідомляє розвідка.

У росії політичні еліти розглядають в якості наступника путіна директора ФСБ Олександра Бортникова.  Він останнім часом потрапив у немилість з боку російського диктатора. Офіційна причина опали керівника ФСБ – фатальні прорахунки у війні проти Україні.

Саме Бортников та його відомство відповідали за аналіз настроїв населення України та спроможність української армії.

 

Відомо, що Бортников та деякі інші впливові представники російської еліти розглядають різні варіанти відсторонення Путіна від влади. Зокрема, не виключається отруєння, раптова хвороба, або інша «випадковість», - йдеться у повідомленні.

Як зазначає розвідка, не виключено, що саме з цими процесами пов’язаний нещодавній «злив» розташування чеченських підрозділів на півночі Києва.

Інформація надійшла саме від російської сторони. Імовірно, так керівництво ФСБ намагається послабити вплив Кадирова. Також це може бути спробою завчасно налагодити взаємодію з українською владою в обхід нинішнього керівництва РФ.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень