Розплідник на Радіозаводі не зносять... через собак

Про них у судовому рішенні – ні слова

Розплідник собак на Радіозаводі не можуть просто знести.

Проблема у тому, що в рішенні Рівненського міськсуду, який ще 5 березня зобов’язав бізнесмена Юрія Бойка «звільнити самовільно зайняту земельну ділянку на вул. Д.Галицького, 25 шляхом знесення розплідника собак», немає жодного слова про самих собак.

Ситуацію коментує начальник міського відділу державної виконавчої служби Павло Якобчук:

Ми маємо проблему, що от в нас є рішення, яке зобов’язує знести розплідник (де про собак нічого не згадано), а знісши  розплідник, ми виявляємо майно. Собаки – це також майно і як виконавча служба ми повинні забезпечити збереження цього майна. 

 

Розмістити їх десь немає можливості – жодна установа, жоден розплідник в Україні не має бажання взяти цих собак до себе. Усі мотивують тим, що повністю заповнені.

За словами начальника ДВС, знести вольєри виконавча служба готова у будь-який момент. Однак тільки у тому випадку, якщо підшукають для 380 тибетських мастифів нове місце, а також знайдуть фахівця, який погодиться знерухомити тварин.

Ми повинні враховувати моменти, які можуть виникнути у майбутньому. Ми не вчиняємо кардинальних дій, бо якщо собаки вийдуть за межі розплідника – можуть наробити біди, - наголосив Павло Якобчук.

Між іншим, нині на розгляді у суді перебуває подання держвиконавця про обмеження боржнику (Юрію Бойку) у праві виїзду за кордон.

Наші новини у Telegram  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень