Розлучення: не проґавте «перший дзвіночок»

Психолог назвав найпершу ознаку скорого розставання

Найпершу і головну ознаку скорого розлучення назвав професор психології Джон Готтман. Він довгий час вивчав поведінку подружніх пар, щоб визначити, що є головною причиною розставання і чи можна цьому запобігти.

Готтман є автором книги «Сім принципів щасливого шлюбу», де ретельно досліджує стосунки у парах і в шлюбі.

На його переконання, провісником розлучення є презирство.

Почуття відрази, роздратування, закочування очей і негативні думки про партнера свідчать, що у ваших стосунках почалися серйозні проблеми.

Психолог каже, що кожна пара повинна вчасно усвідомити, що презирство завдає шлюбу серйозної шкоди.

Джулі та Джону Готтман достатньо трьох хвилин, аби подивитися на (точніше, просто послухати розмову) подружжя, щоб зрозуміти, чи загрожує їм розлучення. У 90% випадків їх прогноз справджується

Джон Готтман каже, що роздратування від тієї чи іншого поведінки партнера або його звичок — явище нормальне, але не можна дати йому перерости в огиду або презирство — адже це руйнує кохання.

 У всіх пар є труднощі, але те, як ви їх вирішуєте — з добротою або презирством, визначає подальшу долю вашого союзу. Психолог каже, що партнери, які уникають розмов про свої проблеми, приречені на розлучення.

На його думку, є «чотири вершники», тобто ознаки майбутнього розлучення: презирство, критика, обструкція і захисна реакція.

 

Всі вони погано впливають і на взаємини партнерів, і на їх емоційне здоров'я.

Експерт радить не піддаватися злості й не з'ясовувати стосунки з коханою людиною, коли ви перебуваєте в стані агресії або сильно роздратовані. Розмову краще відкласти, щоб не погіршити ситуацію.Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень