«Росія як підтримувала Донбас, так і буде підтримувати», - Путін

Президент Росії заявив, що Москва і далі підтримуватиме «республіки» на Донбасі

Росія нарощуватиме підтримку Донбасу і за гуманітарною лінією, і за лінією прямої співпраці, заявив сьогодні, 12 грудня, президент РФ Володимир Путін на щорічній великій пресконференції.

Росія як підтримувала, так і буде підтримувати Донбас, ми навіть нарощуватимемо нашу підтримку Донбасу. Це стосується виробництва, вирішення соціальних питань, питань інфраструктурного характеру, - сказав президент.

При цьому він зазначив, що в Росії розуміють всю складність ситуації на Донбасі.

Путін назвав неможливою односторонню зміну положень Мінських угод.

Мінські угоди підтверджені відповідною резолюцією Ради безпеки ООН, а отже, набули чинності міжнародного закону, тому в односторонньому порядку нічого переглянути не вдасться. Потрібно з повагою ставитися до іншої сторони, яка підписала цей договір, а саме до представників Донбасу, - сказав президент.

Водночас Путін зазначив, що врегулювання ситуації на Донбасі "неминуче рано чи пізно станеться, питання тільки коли, і це значною мірою залежить від української влади".

Відповідаючи на запитання про перспективи розвитку російсько-українських відносин, Путін заявив, що це також "значною мірою залежить від української влади".

Я не скажу від України, а від української влади. Практично всі глави держави і чинний Володимир Зеленський, приходили з гаслом припинення конфлікту на Донбасі, з гаслом об'єднання країни, ну і врешті, вибудовування відносин із Росією, але нічого не виходить у них. Тому що, коли вони приходять до влади - опираються на більшість виборців, а коли потрапляють до влади, починають коливатися і постійно озиратися, ну не вистачає мені, здається, просто політичної мужності, на крайні націоналістичні сили. Так само відбувається і зараз, - сказав Путін.

Путін додав, що на Донбасі дотримується домовленість про припинення бойових дій, що є великим досягненням, відбувся обмін утримуваними особами, "але нічого не розблоковано з точки зору економіки і соціальної сфери, нічого не зроблено по суті політичного регулювання"

Джерело: BBC NEWS Україна

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень