«Да хоть камни с неба!», - в Криму вирішили, що людям вистачить чотирьох літрів води на добу (6 ФОТО)

Путін пообіцяв напоїти Севастопіль

Слова на бочці з водою це наш фотошоп, але сама фраза...

Через посуху в Криму «влада» анексованого Росією півострова порекомендували місцевим жителям витрачати на приготування їжі і пиття не більше 4 літрів води.

Це сталося на тлі скарг людей на жахливу якість тієї, що тече з кранів, передають Патріоти України.

У так званому «Міністерстві ЖКГ Криму» заявили, що одній людині на добу досить до 4 літрів води для пиття і приготування їжі, ще 4 літри – на гігієнічні потреби і до 18 літрів на санітарні потреби.

«Такі гарні сині баки прикрасили шкільні двори Сімферополя до 1 вересня. До них повинні додаватися красиві шланги, відра і драбини... І коромисла обов'язково!», – сумно пожартувала в Twitter блогерка Роксолана Крим.

Втім, воду, яку зараз отримують люди централізовано, люди пити не можуть.

«Ось така вода йде щодня з крана на Кримських Партизанів у Сімферополі. І нам незрозуміло, чому Україна не піднімає питання порушення міжнародних конвенцій окупантом в Криму Забезпечення мирного населення водою, наприклад, обов'язок окупанта», – написала Роксолана.

Вода в кранах Криму тече болотяного кольору, і скоро її може не стати взагалі

Тим часом Путін, вже сьогодні, пообіцяв знайти воду для Севастополя:

Президент России Владимир Путин пообещал решить проблему водоснабжения Севастополя. Глава государства даст правительству поручение проработать финансирование соответствующего проекта, заявил он на встрече с врио губернатора Михаилом Развожаевым, пишет ТАСС.


В ходе встречи Развожаев доложил, что в базовом Чернореченском водохранилище из-за засухи падает уровень воды. По его словам, если будет мало осадков, то в 2021 году положение станет «очень тяжелым». Проблему могла бы решить переброска части воды из реки Коккозка (такой проект прорабатывался еще в советское время).

Согласно предварительным подсчетам, он обойдется в 3,8 миллиарда рублей. Еще 3,6 миллиарда необходимо потратить на капитальный ремонт сетей водоснабжения. Таким образом, в общей сложности проект будет стоить 7,4 миллиарда.


До вхождения Крыма в состав России 85 процентов потребности местного сельского хозяйства в пресной воде покрывалось за счет Украины. Вода шла из Днепра по Северо-Крымскому каналу. Однако в 2017 году в Херсонской области построили дамбу, которая полностью перекрыла подачу воды.

[media=196292] [media=196286]

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Більше оголошень