ON-LINE

Росія перекидає на Донбас зенітно-ракетний дивізіон

понеділок, 15 серпня 2016

Як подає Укрінформ

Військово-політичне керівництво Російської Федерації перекидає додаткові військові підрозділи та частини на окуповану територію Донбасу у кількості, достатньої для формування нової бригади.

Про це в понеділок на брифінгу в Києві заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький:

«На територію України перекидаються додаткові частини та підрозділи ЗС Росії у кількості, достатній для формування нової потужної бригади», - сказав він.

За словами Скібіцького, з метою прикриття місць розташування цієї бригади на територію України вже переміщено зенітно-ракетний дивізіон зі складу 60-ої окремої мотострілецької бригади (місце постійної дислокації н.п.Монастирище, Приморський край) 5-ої загальновійськової армії Східного військового округу РФ.

Командиром дивізіону є майор ЗС РФ Корчинський Юрій Володимирович.

Речник ГУР МОУ зазначив:

Відомо, що перед перекиданням на територію України зенітно-ракетний дивізіон 60-ої окремої бригади пройшов допідготовку в районі населеного пункту Новочеркаськ Ростовської області, де розміщений Центр територіальних військ Російської Федерації.

 

У рамках планових заходів оперативного маскування особовому складу дивізіону були оформлені документи прикриття, відпрацьовані відповідні легенди для приховання використання підрозділу на території України.

 

За традиційним російським висловлюванням: «Их там нет».

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Посвідчення водія

    У районі автовокзалу у Рівному знайшли водійське посвідчення на прізвище Дисюк Марк. Забрати...
  • У Рівному загубився кіт

    На вулиці Степана Бандери (в районі Магнату) згубився білий ангорський кіт. З блакитними...
  • Загубилася собака - німецька вівчарка

    В районі Північного загубилася собака породи німецька вівчарка (хлопчик) чорно-рудого...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного