РЕНОМЕ 26. Дякуємо вам за це!

[media=67222]

26 років. За цей час можна здобути вищу освіту, отримати досвід роботи, створити сім’ю, написати роман, побудувати дім, забити декілька десятків голів. Або ж як Гюнтер Хольторф об’їхати на власному авто навколо світу, подолати 900 тисяч кілометрів і побувати у 215 країнах.

[media=67220]

Багато чи мало, головне – для кого. З раннього ранку, і в дощ, і в спеку на будівельних майданчиках працюють крани, путцмайстри, кельні, дрилі, вантажівки для тих, хто довірив нам затишок. День у день у цеху ріжемо профіль, зварюємо, армуємо, шліфуємо, виготовляємо склопакети, оснащуємо фурнітурою тим, хто доручив комфорт. 24 години на добу наші ІТ-рішення дбають про зручність та безпеку електронних операцій із грішми. І 365 днів на рік ми вирощуємо рибу, якою поласують за сімейною вечерею.

[media=67221]

І не менш цінне з ким. Будь-який бізнес – це перш за все люди. Що об’єднані ідеєю, а не просто спільною справою. А ще недавно Надія Гладкевич, генеральний директор групи компаній «РЕНОМЕ», сказала, що якщо підібрати одне слово, яке описує компанію, - це буде слово "драйв"!

[media=67223]

[media=67224]

РЕНОМЕ 26. Дякуємо за довіру, без неї нічого не вийшло б!

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень