Про майно посадовців можна буде прочитати в Інтернеті

Національне агентство з питань запобігання корупції запускає систему електронного декларування

Від 15 серпня всі, хто має подавати декларації, робитимуть це онлайн. Нагадаємо, раніше їх потрібно було заповнювати вручну. Також до переваг електронного декларування представники НАЗК відносять відкритість, адже такі звіти відтепер будуть доступні всім, всебічність, бо тепер чиновники змушені звітувати і про коштовні речі та готівку. Також з’являється відповідальність за недостовірні відомості від 345 тисяч - як адміністративна, так і кримінальна.

Про позицію уряду з цього питання розповідає керівник департаменту фінансового контролю НАЗК Оксана Маркєєва:

Держава проводить політику, направлену на подолання корупції на основах принципів прозорості та доброчесності. Ми хочемо не витіснити цих державних службовців кудись в кримінал чи в тінь, всіх ловити за руку, й казати, які вони недоброчесні, чи що вони щось неправильно роблять. Ми хочемо простимулювати людей, щоб вони доброчесно віднеслися до цих питань.

Також експерти НАЗК провели навчання для майбутніх декларантів нашої області, під час якого розповіли, як правильно заповнювати та подавати електронні декларації.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень