СБУ прокоментувала закупівлю «російських автобусів»

Служба безпеки України відреагувала на резонанс, що здійнявся навколо нещодавно закуплених шкільних автобусів

Коментуючи публікації ЗМІ про «російський слід» шкільних автобусів, придбаних за бюджетні кошти, Управління СБ України у Рівненській області заявило, що ніхто із причетних до проведення тендеру на закупівлю транспорту не звертався до СБУ із проханням перевірити фірми-учасниці, і, відповідно, не отримував офіційних відповідей.

Реагуючи на публічні висловлювання окремих чиновників, СБ України звернулося із проханням надати всі наявні документи стосовно фірм-учасниць тендеру для вивчення прозорості та раціональності використання бюджетних коштів.

Відповідь від управління науки та освіти Рівненської ОДА СБ України отримала лише після придбання шкільних автобусів. Крім того, у відповіді були вказані неповні дані, що унеможливлюють оцінку ефективності використання коштів.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень