Росія збудує залізничну дорогу в обхід України за 55 мільярдів

Щоб по дорозі на південь Росії не перетинати Україну

Прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв підписав розпорядження уряду про будівництво ділянки залізниці Журавка - Міллерово в обхід України. Про це заявив сам глава кабміну на нараді зі своїми заступниками.

- Підписано розпорядження про порядок будівництва залізниці на ділянці Журавка - Міллерово. Це те відгалуження, яке створюється для того, щоб минути територію України. Ця нова гілка пройде по території Воронезької області в Ростовську область .

Раніше повідомлялося, що будівництво залізничного обходу, який дозволить поїздам слідувати на південь Росії, не перетинаючи територію України, буде завершено до 2018-2017 рр. Мова йде про будівництво дороги між станцією Журавка і станцією Міллерово. Вартість усього проекту - близько 55 млрд рублів.

Поки ж поїздам, що їдуть на південь Росії, доводиться перетинати територію України.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень