Роки над ними не владні. Три знаки Зодіаку, які залишаються молодими

Вони від природи потужні, не старіють душею і тут справа зовсім не в генетиці

ОВНИ

Якщо чесно, Овни завжди відчувають себе дітьми у душі. Попри будь-які обставини, вони не втрачають цікавість до світу і саме така допитливість не дозволяє їм старішати. Овнами керує Марс, він оберігає молодість Овнів і надає життєві сили. Овни взагалі впевнені, що ніколи не постарішають, хоча старості й не бояться.

ТЕРЕЗИ 

Це загадка природи, але здається, Терези з віком навпаки молодшають. Терезами керує Венера, вона змушує їх дбати про себе і всіляко відтягує процеси старіння. Терези тримають себе у тонусі, і навіть після виходу на пенсію Терези впевнені, що життя тільки починається. Терези можуть фанатично займатися своїм тілом і здоров’ям, що максимально продовжує їхню молодість. 

ВОДОЛІЇ

Здається, й Водолії знають секрет довголіття й молодості. Знаком управляє Сатурн - планета, яка відповідає за течію життя. Водолії вміють керувати часом та ніби зупиняти його хід. Водолії постійно перебувають у пошуках гармонії та щастя. Вони не зважають на вік, адже до кінця своїх днів перебувають у пошуках свого справжнього призначення та впевнені, що всьому іншому, як і коханню зокрема, вік не завада.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

Більше оголошень