Бережіть фінанси: Трьом знакам Зодіаку листопад може «змести» всі гроші

Дуже добре думайте

Рак

Зорі цього місяця не рекомендують Ракам розпочинати власну справу. Краще притримати гроші і дочекатися правильного моменту. Не підписуйте жодних важливих документів, дайте собі час все добре обдумати і взагалі краще ділову діяльність активізувати у 2023 році.

Скорпіон

Цього місяця вас можуть обманути, тому нікому не позичайте гроші і не складайте ні з ким ніяких угод. Астрологи попереджають, що в житті Скорпіонів може статися подія, яка залишить їх без копійки. Тож цього місяця не залазьте у борги. Взагалі, поставте життя на паузу і знайдіть час для себе.

Риби

У Риб намічається непростий період. Вам загрожує навіть звільнення або обман зі сторони близьких людей. Краще цього місяця все кілька разів перевірити й не довіряти нікому. Добре подумайте, перш ніж щось зробити чи купити.

Джерело: unian

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень