Рівняни просять допомоги в депутатів в облаштуванні автономного опалення у багатоповерхівці

Вони зібрали 200 тисяч, а завершити роботи не можуть

На сесію Рівнеради у відчаї прийшов голова ОСББ «Соломія-1» Микола Співак. Він каже, що його звинувачують у розтраті 200 тисяч гривень.

А справа у тому, що торік мешканці багатоповерхіввки на вулиці Соломії Крушельницької, 62-А зібрали гроші, аби за допомогою міської програми співфінансування 70 на 30 облаштувати у квартирах будинку автономне опалення.

Люди зібрали гроші, і провели реконструкцію газових труб.

Оскільки сам процес розрахований у кілька етапів, роботи мали продовжувати ще цього року.

Утім депутати внесли зміни до програми і її з міського бюджету більше не фінансують, розповідає Микола Співак:

- Торік ми стали учасниками програми на установлення індивідуального опалення. Гроші виділили в кінці року, ми їх освоїли. Але, оскільки ця програма ділилася на два етапи, була реконструкція труб зроблена і перенесена на цей рік. Цього року нас, прямо скажу, «пустили по колу». Ми зібрали кошти – понад 200 тисяч. І сьогодні люди збунтувалися, тому що, вони потратили гроші з надією на те, що все, що їм допоможуть зробити те, що вони задумали.

У результаті, міський голова звернувся до депутатів із дорученням створити комісію під головуванням депутата Назарія Поліщука, яка має дослідити проблему цього будинку і запропонувати рішення впродовж двох тижнів.  

Нагадаємо, пенсіонерка, яка проживає у цьому будинку з паралізованим племінником, просила допомоги у зборі семи тисяч гривень на цю програму. 

 До слова, у Рівному за цією програмою співфінансування індивідуальне опалення облаштували два будинки – це ОСББ «Дружба» та будинок на вулиці 24 Серпня, 5.

Крім того, під час сесії депутати Рівнеради проголосували також звернення до вищого керівництва держави стосовно рекордного боргу уряду перед підприємствами-надавачами комунальних послуг за субсидії, який за 2 місяці сягнув 11-ти мільйонів гривень.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень