![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Паралізований - лежачий
Ганна Пас
Ганна Пас, якій понад 80 років, забрала хворого дорослого племінника із Зарічного до себе у Рівне в квартиру. Доглядає за ним. Сусіди, чим можуть, допомагають. Племінника, якого паралізувало після ДТП, залишила дружина. Тож він виявився нікому непотрібним.
Торік об'єднання співвласників багатоквартирного будинку, організоване у їхній багатоповерхівці на вулиці Соломії Крушельницької, 62-А, вирішило встановити автономне опалення, щоб менше платити за тепло. Для цього навіть скористалося муніципальною програмою сталого розвитку. Тож частину коштів на заміну опалення отримає з міського бюджету, але за умови, що складуться на це і мешканці будинку. А ось Ганна Пас із племінником коштів на таке не мають.
Розповідає голова ОСББ "Соломія 1" Микола Співак:
Потрібно загалом здати на автономне опалення цій родині 7 тисяч гривень. Вже 1 тисячу для них назбирали. Прошу допомогти небайдужих громадян зібрати решту суми.
Переказувати кошти можна у Приватбанку
на розрахунковий рахунок 26005054721227, ЄДРПОУ 40510322, МФО 333391
Пас Ганна Антонівна, квартира №42, будинок № 62-А на вулиці Соломії Крушельницької
Цільове призначення: благодійний внесок на встановлення автономного опалення Пас Ганні Антонівні.
Нагадаємо, що Ганні Пас із племнником (на фото внизу) торік рівненські волонтери допомагали з памперсами, встановленням дверей, пошуком пральної машини тощо.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК