У Рівному пенсіонерка з паралізованим племінником потребують допомоги

Паралізований - лежачий

Ганна Пас

Ганна Пас, якій понад 80 років, забрала хворого дорослого племінника із Зарічного до себе у Рівне в квартиру. Доглядає за ним. Сусіди, чим можуть, допомагають. Племінника, якого паралізувало після ДТП, залишила дружина. Тож він виявився нікому непотрібним. 

Торік об'єднання співвласників багатоквартирного будинку, організоване у їхній багатоповерхівці на вулиці Соломії Крушельницької, 62-А, вирішило встановити автономне опалення, щоб менше платити за тепло. Для цього навіть скористалося муніципальною програмою сталого розвитку. Тож частину коштів на заміну опалення отримає з міського бюджету, але за умови, що складуться на це і мешканці будинку. А ось Ганна Пас із племінником коштів на таке не мають. 

Розповідає голова ОСББ "Соломія 1" Микола Співак: 

Потрібно загалом здати на автономне опалення цій родині 7 тисяч гривень. Вже 1 тисячу для них назбирали. Прошу допомогти небайдужих громадян зібрати решту суми.      

Переказувати кошти можна у Приватбанку

на розрахунковий рахунок 26005054721227, ЄДРПОУ 40510322, МФО 333391

Пас Ганна Антонівна, квартира №42, будинок № 62-А на вулиці Соломії Крушельницької

Цільове призначення: благодійний внесок на встановлення автономного опалення Пас Ганні Антонівні.

Нагадаємо, що Ганні Пас із племнником (на фото внизу) торік рівненські волонтери допомагали з памперсами, встановленням дверей, пошуком пральної машини тощо. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень