Сміттєвози «Санкому» ламаються через рівнян?

Директор підприємства «Санком-Рівне» Микола Горбачук розповів Радіо Трек, чому їхні сміттєвози – у незадовільному технічному стані

Серед причин цього  – і те, що мешканці Рівного викидають у сміттєві контейнери.

Говорить Микола Горбачук:

Перша причина  - вік сміттєвозів.

 

Друга причина - навантаження. Сміття в нас не зовсім таке, на яке розраховані ці машини. У сміттєві ящики викидають і цеглу, і будівельну плитку. У сміттєвому ящику об’ємом 1,1 кубометра сміття має важити максимум 155 кг. Якщо туди накидати бетону, піску, землі -  він буде важити більше. Значить, ламається оцей мультиліфт, який піднімає його. Ламається ящик. І все це виходить з ладу набагато швидше.

Третьою причиною несправності сміттєвозів Микола Горбачук називає те, що

Рівненський сміттєзвалювальний полігон експлуатується неналежним чином.

І автомобілі зі сміттям пробивають на ньому шини на дорозі, зробленій з будівельного сміття з гострими краями, застрягають тут в дощову погоду, і в момент витягування з багнюки ламаються. А коштує новий сміттєвоз 240 тисяч доларів.

Незважаючи на ці проблеми, директор «Санкому» запевняє, що сміттєвозів у них вистачає. Адже у разі поламок своїх автомобілів, на підприємстві користуються чужими, які винаймають для вивезення сміття. 

Тим часом, на останній сесії міськради міський голова Рівного Володимир Хомко пригрозив, що якщо «Санком» не закупить нові сміттєвози, то договір з підприємством на вивезення сміття з міста, який закінчується наступного року, не продовжать.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

Більше оголошень