Рівняни не хочуть тепла

Жителі будинків письмово відмовилися від опалення заради економії

16 будинків Рівного на сьогодні не мають опалення. Утім, більшість з них відмовилися від опалення письмово, через погоду з метою економії.  Є, за словами директора «Рівнетеплоенерго» Степана Коропецького, й такі будинки, де досі здійснюють монтаж приладів обліку тепла і як тільки ці роботи завершать, почнуть подавати опалення і там. Про перший тиждень опалювального сезону у Рівному говорить Степан Коропецький:

Серед медичних закладів на сьогодні опалення не має госпіталь інвалідів війни у Клевані, де нині встановлюють лічильники обліку тепла. Із бюджету області на ці роботи виділили кошти, тож поки у закладі котельня працює тільки на подачу гарячої води. Серед дошкільних закладів Рівного Степан Коропецький згадав 32-й садок на Гагаріна, де нині тривають внутрішньомережеві ремонтні роботи. До слова, в управлінні освіти нас запевнили, що жодних проблем у закладі немає. 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень