«Штрафувати!», - рівняни про концерти зірок під фонограму

Порушили цю тему у соцмережі Фейсбук

Оперна співачка Ольга Чубарева (на фото) вважає, що глядач має привчатися до "живих" концертів і музикант не має права виходити і співати під «плюсову фонограму», просто, як риба відкривати рота.

Рівнянка Наталія Сьомчик написала у Фейсбук:

Nataliya SyomchykПросто цікаво. Коли ви ходите на концерти, вам принципово щоб то був ЖИВИЙ ЗВУК? Якби в рекламі писали правду - ФОНОГРАМА, ви б пішли?

Це повідомлення викликало активний інтерес. Більшість рівнян писала, що якби заздалегідь знали, що концерт був би під фонограму, то на нього не пішли б, причому принципово. Але були й такі варіанти відповідей:

 

Alexandr Krivokhizh Тiльки в тому випадку,якщо у улюбленого артиста раптом пропав голос через хворобу!

Юра Агеєнко Запитання на запитання - а шо, хіба обов'язково їсти натуральні продукти, коли можна з'їсти підробку із підсилювачем смаку?.... Чи хіба обов'язково народжувати дітей, створювати сім'ю, терпіти примхи того "козла-чоловіка", коли вже є сурогатне материнство, центри штучного запліднення, а в сексшопах всякі "штучки" на різні смаки?...

Віталій Брудновський Чогось усі ті з - за бугра, даючи концерти. навіть у думках не мають того. щоб якось дурити людей. Тому. певно, Мік Джагер то не Філя. хоча штани можуть одягати й той і инший через голову.

Igor Kondratyuk А який сенс витрачати кошти на квиток, як можна по телевізору те саме побачити та почути... Це я про фонограму. Звичайно має бути живцем)))

Yevheniy Frankiv А я би пішов!
Бо хто знає, той розуміє, що фонограми бувають різними і певним видам музики без неї ну ніяк.
Щодо вокальної фонограми - так, люди не для того йдуть на концерт, щоб дивитись як людина на сцені відкриває рот як риба.

Врешті, Віктор Конан запропонував притягувати до відповідальності виконавців, які співають під фонограму за статтею Кримінального Кодексу "Шахрайство". А Наталія Сьомчик згадала, що у Китаї за спів під фонограму карають штрафом і забирають ліцензію на концертну діяльність. На це Валерій Куліков нагадав:

ЗУ "Про рекламу" вимагає вказувати, фонограма чи живий звук на концерті, але чи часто ми таке бачимо?

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень