«А можна їх всіх розстріляти?» - рівняни про те, що буде після оприлюднення е-декларацій

Мешканці Рівного після оприлюднення е-декларацій високопосадовцями і нардепами чекають, які будуть наслідки цього оприлюднення

Про це вони пишуть у соцмережі Фейсбук:

Ігор Гайович Миколай, Дід Мороз, Санта, ельфи, інопланетяни, на городі у трилітровій банці знайшов...

Lyudmila Usik Lyudmila Usik Я не знаю. А можна їх всіх розстрілять, а все заЕдеклароване віддати бабусям, які ледь виживають, і смертельно хворим? Чи вони реально думають, що мають по десять життів і все перейде в інший світ?

Зиновій Блюсович Хотів щось веселе написати, та начитавшись постів про задекларовані грабежі, згадав один вислів: "Кожного урядовця, депутата, незалежно від рівня, через два роки, можна розстрілювати без суду та слідства - він сам знає за що".

Ivanna Kuts Процес запустили: спочатку декларація, тоді - перевірка, а санкції - після всього. А розстріли і конфіскація- ніякий не вихід. Проходили такі історії.

Галина Бардіна-Куц Якщо посадять, то їм там непогано буде сидіти.Коли маєш такі гроші, то і в тюрмі живеш, як король. Забрати не на так звану державу, яка в нас нібито є. А конкретно віддати на операції людям, на протези нашим хлопцям, на погашення боргів пенсіонерам. Тут перелік великий.....Щоб не ділося туди, куди діваються гроші, які дають під заставу у судах. Хоча, якщо говорити відкрито, навіть не знаєш, який орган влади може допомогти. Серед них депутати - як свої рідні.То брат, то сват, то теща.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень