ON-LINE

Ідеї рівнян щодо проведення фестивалів і конкурсів готова почути влада. У Фейсбук

четвер, 06 жовтня 2016
Їх можна буде пропонувати на спеціальній сторінці соцмережі

Вона матиме назву «Рівне – місто унікальних подій». Тут можна розміщати ідеї, наміри і бачення проведення в місті цікавих і унікальних проектів (фестивалів, конкурсів тощо). Бажано, щоб представлений проект мав орієнтовний кошторис і відповідний запит щодо бюджетного фінансування.

Прийматимуть пропозиції до 6 листопада цього року, тобто до формування бюджету міста. Запропоновані проекти авторам потрібно буде захистити. Їх можуть пропонувати як громадські організації, так і окремі громадяни. 

Запропонувала таким чином слухати думку рівнян щодо організації культурного життя міста заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська. Зробила це під час робочої зустрічі керівників і учасників творчих колективів міста, керівників міських закладів культури, управління культури.

«Все має формуватися прозоро і зрозуміло. Завжди треба пам’ятати, що ми витрачаємо кошти платників податків і люди повинні знати, що вони будуть витрачені правильно», - зауважила Галина Кульчинська.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 2

КОМЕНТУВАТИ
 • Віктор Булига Яка адреса спеціальної сторінки у соцмережі? Відповісти
 • Alla Losik Ідеї збирати - це звична річ. А стосовно виконання - це питання. Якщо буде варіант громадського бюджету, де кошти не залишають комунальну систему, то це виглядає так, що молодь буде по життєво волонтерами, безкоштовною робочою силою.
  Тоді виникає питання -Яка економічна доцільність управлінь, що з'їдають бюджет міста, якщо вони не здатні генерувати ні ідей,ні якісно реалізовувати проекти. Адже стан нашого міста - наповнення бюджету - це найкращий показник ефективності роботи влади. Відповісти

Оголошення

 • Знайдено номерний знак

  В районі Рівнеобленерго знайдено номерний знак ВК 04 53 ВЕ. Власник може звертатися за...
 • Посвідчення водія

  У районі автовокзалу у Рівному знайшли водійське посвідчення на прізвище Дисюк Марк. Забрати...
 • У Рівному загубився кіт

  На вулиці Степана Бандери (в районі Магнату) згубився білий ангорський кіт. З блакитними...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного