Ідеї рівнян щодо проведення фестивалів і конкурсів готова почути влада. У Фейсбук

Їх можна буде пропонувати на спеціальній сторінці соцмережі

Вона матиме назву «Рівне – місто унікальних подій». Тут можна розміщати ідеї, наміри і бачення проведення в місті цікавих і унікальних проектів (фестивалів, конкурсів тощо). Бажано, щоб представлений проект мав орієнтовний кошторис і відповідний запит щодо бюджетного фінансування.

Прийматимуть пропозиції до 6 листопада цього року, тобто до формування бюджету міста. Запропоновані проекти авторам потрібно буде захистити. Їх можуть пропонувати як громадські організації, так і окремі громадяни. 

Запропонувала таким чином слухати думку рівнян щодо організації культурного життя міста заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська. Зробила це під час робочої зустрічі керівників і учасників творчих колективів міста, керівників міських закладів культури, управління культури.

«Все має формуватися прозоро і зрозуміло. Завжди треба пам’ятати, що ми витрачаємо кошти платників податків і люди повинні знати, що вони будуть витрачені правильно», - зауважила Галина Кульчинська.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень