Рівнянки стали призерками Всеукраїнського форуму «Дотик природи»

Форум відбувся у Національному еколого-натуралістичному центрі у Києві. У цьому заході брало участь 140 дітей з різних областей України, які захищали свої науково-дослідницькі проекти.

Рівненську область представляли дев'ятеро дітей, двоє з них - вивихованці Екоцентру ПДМ.

Софія Маслянчук, учениця 9 класу, вихованка Екологічного центру, виборола 2 місце у секції «Екологія та охорона довкілля». Робота Софії представляла сучасні дані із дослідження особливостей поширення на території Рівненського району цікавого виду лілія лісова, занесенного до Червоної книги України.

Ще одна вихованка Екоцентру Тетяна Легка виборола 1 місце в секції «Ботаніка». Тетяна показала результати досліджень особливостей видового складу рослинного угруповання на пустирі північно-східної околиці м. Рівного, де на ділянці всього 4 сотки зростає 138 різних видів рослин. 

Роботи були виконані на матеріалах польових експедицій Екологічного центру, що проводились у квітні- липні 2016 року. Оцінювали проекти науковці різних рангів – молоді вчені, кандидати та доктори біологічних наук.

Теги: ПДМ

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень